Emily Collins: Difference between revisions

Line 63: Line 63:
|-
|-
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|did not place
|-
|-
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
|Showstopper WCF
|Showstopper WCF
Line 88: Line 88:
|-
|-
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|did not place
|-
|-
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|
|did not place
|-
|-
|Showstopper WCF
|Showstopper WCF
Line 147: Line 147:
|-
|-
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|-
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios
|}
|}


Line 291: Line 291:
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|-
|-
| rowspan="16" |2023
| rowspan="14" |2023
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Blackbird
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Eva Gonzalez<br />Remi Skidmore<br />Dana Homes<br />Haylie Birchman<br />Kennedy Miller
| rowspan="2" |Eva Gonzalez<br />Remi Skidmore<br />Dana Homes<br />Haylie Birchman<br />Kennedy Miller
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|4<sup>th</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|
|1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Showstopper (Tucson)
|
|-
|-
| rowspan="2" |One Step Closer
| rowspan="2" |One Step Closer