Emily Polis: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 41: Line 41:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="12" |2021
| rowspan="13" |2021
|Red Hot
|Red Hot
|
|
Line 48: Line 48:
|2<sup>nd</sup> in Elite Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite Junior Solos
|-
|-
| rowspan="6" |Hypnosis
| rowspan="7" |Hypnosis
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Jessica Malafronte
| rowspan="7" |Jessica Malafronte
|Starbound (Long Branch)
|Starbound (Long Branch)
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Solos
Line 67: Line 67:
|-
|-
|NUVO
|NUVO
|
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 98: Line 101:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
|Feisty Felines
| rowspan="2" |Feisty Felines
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Gianna Smith
|National Dance Showcase
|
|
| rowspan="2" |Gianna Smith
|-
|Starbound (Long Branch)
|Starbound (Long Branch)
|3<sup>rd</sup> in Elite Junior Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Elite Junior Duets/Trios