Emily Polis: Difference between revisions
| Line 284: | Line 284: | ||
|Dancers Inc. (Somerset) | |Dancers Inc. (Somerset) | ||
|1<sup>st</sup> in All-Star Petite Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in All-Star Petite Duets/Trios | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Vessel | |||
|Contemporary | |||
|Gianna Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
|Stay Golden | |||
|Contemporary | |||
|Caitlyn Polis | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2024 | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan="5" |Willow Bends | | rowspan="5" |Willow Bends | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan="5" |Julia Amato | | rowspan="5" |Julia Amato | ||
|Believe (Freehold) | |Believe (Freehold) | ||
| Line 302: | Line 316: | ||
|- | |- | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|You Are Every Memory | |||
|Contemporary | |||
|Caitlyn and Madison Polis | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|Two Organs | |||
|Contemporary | |||
|Caityln Polis | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||