Emily Polis: Difference between revisions

Line 106: Line 106:
|
|
|-
|-
| rowspan="11" |2022
| rowspan="10" |2022
| rowspan="8" |House of Keta
| rowspan="7" |House of Keta
| rowspan="8" |Jazz
| rowspan="7" |Jazz
| rowspan="8" |Jessica Malafronte
| rowspan="7" |Jessica Malafronte
|NYCDA (Baltimore)
|NYCDA (Baltimore)
|
|
Line 116: Line 116:
|
|
|-
|-
|24/7
|24/7 (Medowlands)
|
|1st in Mini solos
|-
|-
|Jump
|Jump
Line 126: Line 126:
|-
|-
|Radix Nationals
|Radix Nationals
|
|6th in Mini Solos  
|-
|NUVO (Atlantic City)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)