Emilie Ko: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |October | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
|KAR (Santa Clara) | |KAR (Santa Clara) | ||
|3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars | |3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |NUVO | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="9" |2023 | |||
| rowspan="5" |Battlefield | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
|KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1576/act/114/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Battlefield]</ref> | |KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1576/act/114/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Battlefield]</ref> | ||
| | | | ||
| Line 51: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (San Jose) | |Showbiz (San Jose) | ||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 67: | Line 73: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2024 | ||
|Embers | |||
|Contemporary | |||
|Showbiz (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Toxic | | rowspan="4" |Toxic | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 82: | Line 93: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |To Believe | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|Ultra Dance (San Jose) | |Ultra Dance (San Jose) | ||
| | | | ||
| Line 94: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||