Emilie Ko: Difference between revisions
| Line 299: | Line 299: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2022 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 339: | Line 339: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Elyssa Chu<br />Alana Gordon<br />Madeline Hupcey<br />Sophia Kim<br />Natalie Yau | | rowspan="2" |Elyssa Chu<br />Alana Gordon<br />Madeline Hupcey<br />Sophia Kim<br />Natalie Yau | ||
|Hollywood Vibe (Burlingame) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals (Burlingame) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Elyssa Chu<br />Alana Gordon<br />Madeline Hupcey<br />Sophia Kim<br />Natalie Yau<br />Marita Ye | |||
|Hollywood Vibe (Burlingame) | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||