Emilie Ko: Difference between revisions

Line 83: Line 83:
|-
|-
|24/7 (Santa Clara)
|24/7 (Santa Clara)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock|-
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock
|-
|Radix (San Francisco)
|Radix (San Francisco)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Protege
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Protege