Emma Scott: Difference between revisions
| Line 40: | Line 40: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Secondary solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Secondary solos | ||
|- | |- | ||
| | |The end | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Sandee Walker | |Sandee Walker | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior elite solos | |1<sup>st</sup> in Junior elite solos | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Halo | |||
|Contemporary | |||
|Sandee Walker | |||
|Hollywood Dance connection | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||