Emma Scott: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 72: | Line 72: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior solos | |9<sup>th</sup> in Junior solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
|Archangel | |Archangel | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 85: | Line 85: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior solos | |9<sup>th</sup> in Junior solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Symphony in sorrow | ||
| rowspan=" | |Contemporary | ||
| rowspan=" | |Jenn Peterson | ||
| rowspan=" | |Jump (NYC) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2024/2025 | |||
| rowspan="3" |Spine | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Jenn Peterson | |||
|NYCDA (Phoenix) | |||
|12<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
|Didn't place | |Didn't place | ||