Emma Scott: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 40: | Line 40: | ||
|7<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | |7<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |The Greatest Star | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ashley Moffitt | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 53: | Line 56: | ||
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Titanium | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Sandee Walker | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Elite Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Elite Solos | ||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| Line 65: | Line 71: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Halo | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Sandee Walker | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 78: | Line 87: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Mein Herr | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ashley Moffitt | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 103: | Line 115: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2024 | ||
| rowspan="2" |Archangel | | rowspan="2" |Archangel | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 113: | Line 125: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Mama Knows the Best | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazelle Torre | ||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | | | ||
| Line 122: | Line 137: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Symphony in Sorrow | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jennifer Peterson | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 177: | Line 195: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2023 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||