Eva Hurtig: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 237: | Line 237: | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
|Best in Subject | |Best in Subject | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="2" |Arc of Life | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Andi Abernathy &<br />Stephanie Ruch | |||
|KAR (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Never Love Again | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
|My Darling | |||
|Contemporary | |||
|Andi Abernathy &<br />Stephanie Ruch | |||
|Revive (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|Je Suis Malade | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|NYCDA (Tulsa) | |||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|Sacred | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|NYCDA | |||
| | |||
|} | |} | ||