Fiona Wu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2018 | |||
| rowspan="4" |Sugar Pie Honey Bunch | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (San Mateo) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Mateo) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 39: | Line 132: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== Additional Page == | |||
[[Fiona Wu/Gallery]] | |||
==External Links== | ==External Links== | ||