Fiona Wu: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 487: | Line 487: | ||
|Showstopper (San Mateo) | |Showstopper (San Mateo) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2023 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|} | |} | ||