Fiona Wu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Juliet's Dream | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|KAR (San Ranon)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1397/act/256/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Juliet's Dream]</ref> | |KAR (San Ranon)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1397/act/256/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Juliet's Dream]</ref> | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Junior Dance<br />Secondary All-Stars<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship | |1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Junior Dance<br />Secondary All-Stars<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (San Francisco) | |StarQuest (San Francisco) | ||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 148: | Line 154: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Red Dust | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | | ||
|KAR (San Ranon) | |KAR (San Ranon) | ||
| | | | ||
| Line 161: | Line 167: | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (San Francisco) | |StarQuest (San Francisco) | ||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
|Elite 8 Junior Dancer | |Elite 8 Junior Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2022 | ||
|Snowing | | rowspan="2" |Snowing | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|NYCDA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||