Fiona Wu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 181: | Line 181: | ||
|Elite 8 Junior Dancer | |Elite 8 Junior Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2022 | ||
| rowspan="2" |Snowing | | rowspan="2" |Snowing | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 188: | Line 188: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NYCDA | |NYCDA Nationals (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Fjara | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1538/act/440/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Fjara]</ref> | |KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1538/act/440/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Fjara]</ref> | ||
|3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars | |3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars | ||
| Line 203: | Line 203: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 230: | Line 233: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NYCDA Nationals (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 236: | Line 239: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="17" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Crazy | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|KAR (San Jose) | |KAR (San Jose) | ||
|NYC All-Stars | |NYC All-Stars | ||
| Line 250: | Line 253: | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (San Jose) | |Showbiz (San Jose) | ||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Vancouver) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||