Gabriella Rosiek: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 335: | Line 335: | ||
|Imagine (Woodbridge II) | |Imagine (Woodbridge II) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 12 Lyrical Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 12 Lyrical Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
|} | |||
===Duets=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2019 | |||
| rowspan="6" |Jumpin' | |||
| rowspan="6" |Tap | |||
| rowspan="6" |unknown | |||
| rowspan="6" |Emily Gifford | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="6" |Voice Within | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" |unknown | |||
| rowspan="6" |[[Olivia Rosiek]] | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Arlington) | |||
| | |||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2022 | |||
| rowspan="6" |Papa Loves Mamno | |||
| rowspan="6" |Tap | |||
| rowspan="6" |unknown | |||
| rowspan="6" |Channing Thomas | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution Nationals<br />(Poconos) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2023 | |||
| rowspan="5" |Rather Be | |||
| rowspan="5" |Tap | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Sofia Diro | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |The Way You Look | |||
| rowspan="5" |Tap | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Channing Thomas | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2024 | |||
| rowspan="5" |Crazy Little Thing | |||
| rowspan="5" |Tap | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Channing Thomas | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|} | |} | ||