Gianna Mojonnier: Difference between revisions
| Line 34: | Line 34: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
====WCE Competitions==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Lake Elsnore | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="2" |Walnut | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|3<sup>rd</sup> Place Finalist | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Chino Hills | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |||
|9<sup>th</sup> Place Finalist | |||
|} | |} | ||