Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 161: | Line 161: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan="2" |Cinema Paradiso | | rowspan="2" |Cinema Paradiso | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 169: | Line 169: | ||
|- | |- | ||
|Nexstar (Laurel) | |Nexstar (Laurel) | ||
|unknown | |||
|- | |||
|Monster | |||
|Lyrical | |||
|unknown | |||
|Nexstar (Pembroke Pines) | |||
|unknown | |unknown | ||
|} | |} | ||