Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 161: | Line 161: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| rowspan="2" |Cinema Paradiso | | rowspan="2" |Cinema Paradiso | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 173: | Line 173: | ||
|Monster | |Monster | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | |Gloria Hampton | ||
|Nexstar (Pembroke Pines) | |Nexstar (Pembroke Pines) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|New Life | |||
|Lyrical | |||
|Gloria Hampton | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||