Gina Zhang: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 161: Line 161:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="3" |2024
| rowspan="4" |2024
| rowspan="2" |Cinema Paradiso
| rowspan="2" |Cinema Paradiso
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 173: Line 173:
|Monster
|Monster
|Lyrical
|Lyrical
|unknown
|Gloria Hampton
|Nexstar (Pembroke Pines)
|Nexstar (Pembroke Pines)
|unknown
|unknown
|-
|New Life
|Lyrical
|Gloria Hampton
|Imagine (Woodbridge I)
|TBA
|}
|}