Gina Zhang: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 168: Line 168:
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="15" |2024
| rowspan="16" |2024
| rowspan="7" |Cinema Paradiso
| rowspan="7" |Cinema Paradiso
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
Line 199: Line 199:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="7" |New Life
| rowspan="8" |New Life
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="8" |Lyrical
| rowspan="7" |Gloria Hampton
| rowspan="8" |Gloria Hampton
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|1<sup>st</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Lyrical Solos<br />Junior Miss Imagine<br />9-11 Solo Technique Award<br />11 & Under Grand Lines Golden Ticket<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Lyrical Solos<br />Junior Miss Imagine<br />9-11 Solo Technique Award<br />11 & Under Grand Lines Golden Ticket<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
Line 221: Line 221:
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|-
|WDP (Meadowlands)
|TBA
|TBA
|}
|}