Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="4" |2019 | ||
|Bun Up the Dance | | rowspan="4" |Bun Up the Dance | ||
|Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan="4" |unknown | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Showstopper (Woodbridge) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Believe Nationals (Ocean City) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Imagine Nationals (Hershey) | |||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2021 | | rowspan="9" |2021 | ||