Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 262: | Line 262: | ||
|WDP (Secaucus) | |WDP (Secaucus) | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Gravity | |||
|Lyrical | |||
|Gloria Hampton | |||
|JUMP (Baltimore) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />YOU ROCKED JUMP!! | |||
|} | |} | ||