Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 263: | Line 263: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Gravity | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Gloria Hampton | ||
|JUMP (Baltimore) | |JUMP (Baltimore) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | ||
| Line 272: | Line 272: | ||
|In10sity (Woodbridge) | |In10sity (Woodbridge) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite Teen Solos<br />Teen Con10der<br />In10se Platinum | |2<sup>nd</sup> in Elite Teen Solos<br />Teen Con10der<br />In10se Platinum | ||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|The Wrestler | |The Wrestler | ||