Gina Zhang: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 263: Line 263:
|N/A
|N/A
|-
|-
| rowspan="9" |2025
| rowspan="10" |2025
| rowspan="5" |Gravity
| rowspan="6" |Gravity
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Gloria Hampton
| rowspan="6" |Gloria Hampton
|JUMP (Baltimore)
|JUMP (Baltimore)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
Line 280: Line 280:
|-
|-
|Imagine (Woodbridge)
|Imagine (Woodbridge)
|TBA
|-
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|TBA
|-
|-