Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 263: | Line 263: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Gravity | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Gloria Hampton | ||
|JUMP (Baltimore) | |JUMP (Baltimore) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | ||
| Line 280: | Line 280: | ||
|- | |- | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|TBA | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||