Gina Zhang: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 385: | Line 385: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="23" |2025 | ||
|Fairy Doll | |Fairy Doll | ||
|Ballet | |Ballet | ||
| Line 498: | Line 498: | ||
|3<sup>rd</sup> in Level 3 9-11 Small Groups<br />5 Star Elite | |3<sup>rd</sup> in Level 3 9-11 Small Groups<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Burning Bridges | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|Avery Medina<br />Jordyn Medina<br />Kaitlyn Worley<br />Madison Wilson<br />Samantha Torres | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Sirens | |||
|Open | |||
|Baylee Hamblin | |||
|[[Audrina Brudner]]<br />Baylee Hamblin<br />[[Bellatrix Castillo]]<br />[[Brooklyn Smith (2)|Brooklyn Smith]]<br />Brynn Smith<br />Erin Lee<br />Jordyn Medina<br />Juliana Zingaro<br />Lily Mendoza<br />Madison Wilson<br />Owen Tabaka<br />Samantha Torres<br />Stella Tullio | |||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | ||
|TBA | |TBA | ||