Harper Schwalb: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 228: Line 228:
|
|
|-
|-
|rowspan="6" |2024
|rowspan="7" |2024
|Time goes slow
|Time goes slow
|Contemporary  
|Contemporary  
Line 269: Line 269:
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines  
|1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines  
|-
|Tomorrow
|Contemporary
|Jennifer Peterson
|[[Navy Forrest]]<br />[[Lola Forrest]]<br />Karsyn Brewer<br />Allie Kleve<br />Emma Kleve<br />[[Sylvie Win Szyndlar]]<br />[[Aspen James Brandt]]<br />[[Goldie Nielsen]]
|Jump (Glendale)
|1<sup>st</sup> in JUMPStart Groups
|}
|}