Harper Snell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 183: | Line 183: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |As We Sink In | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Chantel Aguirre | ||
|Dance Makers (Columbia) | |Dance Makers (Columbia) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Tommy's National Senior Scholarship | |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Tommy's National Senior Scholarship | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower (Spartanburg) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |The Serpent | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Charlotte) | |Hall of Fame (Charlotte) | ||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Spartanburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||