Harper Snell: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 183: Line 183:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2024
| rowspan="11" |2024
| rowspan="8" |As We Sink In
| rowspan="8" |As We Sink In
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
Line 219: Line 219:
|Starpower (Spartanburg)
|Starpower (Spartanburg)
|
|
|-
|Alas Departing
|
|
|Jump (Greenville)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female JUMP VIP
|}
|}