Haven Bryan: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2023-4 | |||
| rowspan="9" |Legendary | |||
| rowspan="9" |Jazz | |||
| rowspan="9" |[[Alexis Jennings]] | |||
|Rainbow (Mesa) 1 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) 2 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 1 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 3 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) 1 | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) 2 | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|Lovely | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2025 | |||
| rowspan="2" |Say Something | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Just My Size | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Mesa) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||