Haven Bryan: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 70: | Line 70: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Say Something | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Showstopper (Phoenix I) | |Showstopper (Phoenix I) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Radix Nationals | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="4" |Just My Size | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |Showstopper (Phoenix II) | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 93: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance (Mesa) | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | | | ||
|} | |} | ||