Haven Bryan: Difference between revisions

No edit summary
Line 70: Line 70:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2025
| rowspan="8" |2025
| rowspan="3" |Say Something
| rowspan="4" |Say Something
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|Showstopper (Phoenix I)
|Showstopper (Phoenix I)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
Line 83: Line 83:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Just My Size
|Radix Nationals
| rowspan="3" |Contemporary
|
| rowspan="3" |
|-
| rowspan="4" |Just My Size
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |
|Showstopper (Phoenix II)
|Showstopper (Phoenix II)
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 93: Line 96:
|-
|-
|Ultra Dance (Mesa)
|Ultra Dance (Mesa)
|
|-
|Radix Nationals
|
|
|}
|}