Hayden Birchman: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 2021 | |KAR (Mesa) 2021 | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) 2022<ref>[https://dancekar.com/store/event/1515/act/122/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - In My Soup]</ref> | |KAR (Mesa) 2022<ref>[https://dancekar.com/store/event/1515/act/122/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - In My Soup]</ref> | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="20" |2021 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="20" |2022 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="20" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||