Haylie Birchman: Difference between revisions
| Line 309: | Line 309: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2018 | ||
| | |Big Girls | ||
| | | | ||
|Bexley Bailey<br />Maricela Leon<br />[[Kamdyn Arnold]]<br />Aaliyah Castro<br />Madison Ferry<br />Cami Garcia<br />Aleeza Quershi<br />Brighton Taylor | |Bexley Bailey<br />Maricela Leon<br />[[Kamdyn Arnold]]<br />Aaliyah Castro<br />Madison Ferry<br />Cami Garcia<br />Aleeza Quershi<br />Brighton Taylor | ||
| | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Mermaids | ||
| | | | ||
|Rylee Parham<br />Aliyah Middleton<br />Jazzy Diaz<br />Colleen Heinze<br />Kaydence Mardis<br />Bella Diaz<br />[[Kamdyn Arnold]]<br />Aaliyah Castro<br />Madison Ferry<br />Cami Garcia<br />Aleeza Quershi<br />Brighton Taylor<br />Bexley Bailey<br />Silver Bailey<br />Aly Bea | |Rylee Parham<br />Aliyah Middleton<br />Jazzy Diaz<br />Colleen Heinze<br />Kaydence Mardis<br />Bella Diaz<br />[[Kamdyn Arnold]]<br />Aaliyah Castro<br />Madison Ferry<br />Cami Garcia<br />Aleeza Quershi<br />Brighton Taylor<br />Bexley Bailey<br />Silver Bailey<br />Aly Bea | ||
| | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 335: | Line 334: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups | |3<sup>rd</sup> in Mini Large Groups | ||
|- | |||
|2020 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||