Haylie Birchman: Difference between revisions

Line 390: Line 390:
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|-
|-
| rowspan="20" |2023
| rowspan="16" |2023
| rowspan="2" |Blackbird
| rowspan="2" |Blackbird
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
Line 462: Line 462:
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|1<sup>st</sup> in Junior Super Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Super Groups
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Showstopper (Tucson)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Showstopper (Tucson)
|
|}
|}