Alexa Moffett: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Dylynn Jones]] | |||
| style="text-align: center; " |Breath of Fresh Air | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I’m a Star | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |[[Ellisyn Granda]] | |||
| style="text-align: center; " |Don’t Go Hollywood | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Emma Harris]] | |||
| style="text-align: center; " |Feathers | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Dylynn Jones]] | |||
| style="text-align: center; " |I’m Available | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Madison Levato-Demar | |||
| style="text-align: center; " |Think Pink | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] | | style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] | ||
| style="text-align: center; " |Listen | | style="text-align: center; " |Listen | ||
| Line 167: | Line 191: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |Brooklynn Fetter | |||
| style="text-align: center; " |It’s in His Kiss | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Ellisyn Granda]] | |||
| style="text-align: center; " |Surprise | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kelsey Millar]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kelsey Millar]] | ||
| style="text-align: center; " |Imagine | | style="text-align: center; " |Imagine | ||
| Line 194: | Line 226: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] | |||
| style="text-align: center; " |Mad World | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Brooklin Cooley]] | |||
| style="text-align: center; " |I Will Always Love You | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Brooke Flores]] | |||
| style="text-align: center; " |Beautiful | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Chevelle Heller]] | |||
| style="text-align: center; " |My Skin | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Kalani Hilliker]] | |||
| style="text-align: center; " |Another Level | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Elle McAuley]] | | style="text-align: center; " |[[Elle McAuley]] | ||
| style="text-align: center; " |Someone Like You | | style="text-align: center; " |Someone Like You | ||
| Line 234: | Line 286: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2015 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] | |||
| style="text-align: center; " |Medicine | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Shirk | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]] | |||
| style="text-align: center; " |Twice | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Brooklin Cooley]] | |||
| style="text-align: center; " |I Have a Dream | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Roxie | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kalani Hilliker]] | |||
| style="text-align: center; " |The Investment | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Wistful | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Kambria Jensen]] | |||
| style="text-align: center; " |Yellow | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Dylynn Jones]] | |||
| style="text-align: center; " |In the Shallows | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Daylyn Lucky]] | |||
| style="text-align: center; " |Fireflies | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Juliet | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] | ||
| style="text-align: center; " |A Case of You | | style="text-align: center; " |A Case of You | ||
| Line 270: | Line 362: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Daylyn Lucky]] | |||
| style="text-align: center; " |As She Passes | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Porcelain Doll | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Cami Ritzler]] | | style="text-align: center; " |[[Cami Ritzler]] | ||
| style="text-align: center; " |Resilience | | style="text-align: center; " |Resilience | ||