Isabella Plotczyk: Difference between revisions

No edit summary
Line 143: Line 143:
|Starpower Nationals<br />(Ocean City)
|Starpower Nationals<br />(Ocean City)
|5 Stars
|5 Stars
|-
|2024
|Baby Jessica
|unknown
|unknown
|Imagine (Manahawkin)
|unknown
|}
|}