Isabella Plotczyk: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
|5 Stars | |5 Stars | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|Baby Jessica | |Baby Jessica | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
|Human | | rowspan="2" |Human | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Gloria Hampton | | rowspan="2" |Gloria Hampton | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|8<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |8<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Imagine (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |5 Star Elite | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="3" |In the Air | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]] | |||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 165: | Line 168: | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
|8<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />5 Star Elite | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |London Bridge | | rowspan="2" |London Bridge | ||