Isabella Plotczyk: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 144: Line 144:
|5 Stars
|5 Stars
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="8" |2024
|Baby Jessica
|Baby Jessica
|Lyrical
|Lyrical
Line 151: Line 151:
|unknown
|unknown
|-
|-
|Human
| rowspan="2" |Human
|Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
|Gloria Hampton
| rowspan="2" |Gloria Hampton
|Starpower (Woodbridge II)
|Starpower (Woodbridge II)
|8<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|8<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |In the Air
|Imagine (Woodbridge II)
| rowspan="2" |Open
|5 Star Elite
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]]
|-
| rowspan="3" |In the Air
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]]
|Revolution (Woodbridge)
|Revolution (Woodbridge)
|Platinum
|Platinum
Line 165: Line 168:
|Starpower (Woodbridge II)
|Starpower (Woodbridge II)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|8<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |London Bridge
| rowspan="2" |London Bridge