Isabella Plotczyk: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 181: Line 181:
|7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />Revolutionary
|7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 10 Jazz Solos<br />Revolutionary
|-
|-
| rowspan="7" |2025
| rowspan="9" |2025
|Little Sister
|Little Sister
|Jazz
|Jazz
Line 188: Line 188:
|Scratched
|Scratched
|-
|-
| rowspan="3" |Shadows of Deceit
| rowspan="4" |Shadows of Deceit
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Baylee Hamblin
| rowspan="4" |Baylee Hamblin
|In10sity (Woodbridge)
|In10sity (Woodbridge)
|Platinum
|Platinum
Line 199: Line 199:
|Imagine (Woodbridge)
|Imagine (Woodbridge)
|4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|-
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|-
|-
|That's So Hot
|That's So Hot
Line 206: Line 209:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="2" |Freakum
| rowspan="3" |Freakum
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]]
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]]
|DreamMaker (Laurel)
|DreamMaker (Laurel)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Jazz Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Jazz Solos<br />5 Star Elite
Line 214: Line 217:
|Imagine (Woodbridge)
|Imagine (Woodbridge)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City)
|TBA
|}
|}