Molly Long: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 13-15 Competitive Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 13-15 Competitive Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2007 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2007 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Strong Enough | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-12 Competitive Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 13-15 Competitive Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 13-15 Competitive Solos | ||