Molly Long: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Preteen Duet/Trios | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Preteen Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2006 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Believer | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Desiree Borden <br> Taylor Hess | ||
| style="text-align: center; " |Starbound (Upland) | | style="text-align: center; " |Starbound (Upland) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trios | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trios | ||
| Line 194: | Line 194: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | | style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 13-15 Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 13-15 Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 13-15 Competitive Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2007 | ||