Jordyn Sarmoen: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 346: | Line 346: | ||
|Showstopper (Palm Beach) | |Showstopper (Palm Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Super Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Super Groups | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|VIP Dance (Ft. Lauderdale) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|VIP Dance (Ft. Lauderdale) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|VIP Dance (Ft. Lauderdale) | |||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||