Molly Long: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Softiedancerss No edit summary |
||
| Line 847: | Line 847: | ||
|[[Elliana Walmsley]] | |[[Elliana Walmsley]] | ||
|Sticks | |Sticks | ||
|Jazz | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2021 | |||
|[[Cece Chung]] | |||
|I'm Going Bananas | |||
|Musical Theatre | |||
|- | |||
|Audrina Mossembekker | |||
|Hound Dog | |||
|Jazz | |||
|- | |||
|[[Avery Olson]] | |||
|That Don't Impress Me Much | |||
|Jazz | |||
|- | |||
|Nyla McCarthy | |||
|Control | |||
|Jazz | |||
|- | |||
|Olivia Armstrong | |||
|Respect | |||
|Jazz | |Jazz | ||
|} | |} | ||