Kaylee Shinsky: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2024 | |||
| rowspan="3" |I Can Watch You | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Orlando) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 28: | Line 34: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="10" |2024 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Gatsby | |||
| rowspan="2" |Production | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||