Kaylee Shinsky: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|2025 | |||
|I Got Rhythem | |||
| | |||
|Jump (Fort Lauderdale) | |||
|Runner-Up Teen JUMP VIP | |||
|} | |} | ||