→Solos: Typo |
→Solos: Added |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP | ||
|- | |||
|NYCDA (Atlanta) | |||
|8th in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
|Radix (Concord) | |Radix (Concord) | ||