Kayleigh Stoler: Difference between revisions

Line 104: Line 104:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="11" |2024
| rowspan="13" |2024
| rowspan="4" |Growing Pains
| rowspan="5" |Growing Pains
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
|Excel in Motion (Denver)
|Excel in Motion (Denver)
|
|
Line 112: Line 112:
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|Showstopper Southern Finals
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|NUVO (Boston)
|NUVO (Boston)
Line 119: Line 122:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" |Medusa's Curse
| rowspan="8" |Medusa's Curse
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
|Excel in Motion (Denver)
|Excel in Motion (Denver)
|
|
Line 129: Line 132:
|Showstopper (Mashantucket)
|Showstopper (Mashantucket)
|
|
|-
|Showstopper Southern Finals
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|24/7 (Boston)
|24/7 (Boston)