Kayleigh Stoler: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 462: | Line 462: | ||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines | |2<sup>nd</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="18" |2025 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|} | |} | ||