Katelynn Larson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 179: | Line 179: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |City | ! style="background:#f2c8e0;" |City | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2020 | |||
|Paquita | |||
|Classical | |||
| | |||
| rowspan="13" |Kansas City | |||
| | |||
|- | |||
|Nearly Gone | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Top 12 | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
| Line 184: | Line 196: | ||
|Classical | |Classical | ||
|Marcus Petipa | |Marcus Petipa | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 190: | Line 201: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Mikaela Jagim &<br />Heather Skinner | |Mikaela Jagim &<br />Heather Skinner | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | | rowspan="2" |2022 | ||
| Line 207: | Line 218: | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Serkan Usta | | rowspan="2" |Serkan Usta | ||
|2022 | |2022 - No Placement | ||
|- | |- | ||
|2023 | |2023 - Top 12 | ||
|- | |- | ||
|2023 | |2023 | ||
| Line 215: | Line 226: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Lindsay Skinner | |Lindsay Skinner | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2023-4 | | rowspan="2" |2023-4 | ||
| Line 221: | Line 232: | ||
| rowspan="2" |Classical | | rowspan="2" |Classical | ||
| rowspan="2" |V. Vainonen | | rowspan="2" |V. Vainonen | ||
|2023 | |2023 - No Placement | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 - No Placement | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
| Line 229: | Line 240: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Lindsay Skinner | |Lindsay Skinner | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
|Cupid Don Quixote | |Cupid Don Quixote | ||