Kharla Pedroza: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Know Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Applause (Irvine) | |||
|1<sup>st</sup> in Encore Junior Solos<br />1<sup>st</sup> in Contemporary Solos<br />Banner<br />Elite Platinum | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |Rainbow (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 38: | Line 41: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Shadow | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Applause (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Encore Junior Solos<br />1<sup>st</sup> in Contemporary Solos<br />Miss Encore Junior Applause<br />Elite Platinum | |||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |Act 1 Talent (San Diego) | ||
| | | | ||
| Line 54: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2023 | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Mr. Sandman | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Open | ||
|Rainbow (Upland) | |Rainbow (Upland) | ||
| | | | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Abandoned | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Hailey McKee<br />Kennedy Sicard | ||
|Applause (Irvine) | |||
|1<sup>st</sup> in Encore Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |Rainbow (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 86: | Line 95: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Tides | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Applause (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Encore Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | |||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |Act 1 Talent (San Diego) | ||
| | | | ||