Kinley Harper: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 127: Line 127:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2023
| rowspan="4" |2023
|Big Doll House  
|Big Doll House  
|Musical Theatre  
|Musical Theatre  
Line 139: Line 139:
|Kiley Forrest and [[Jaycee Wilkins]]
|Kiley Forrest and [[Jaycee Wilkins]]
|[[Harper Schwalb]]<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Tatum Self]]<br />Nicola Fleming<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Hazel Silverman<br />Eastyn Vose<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />Emma Kleve<br />[[Madisyn Amos]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />Eastyn Vose  
|[[Harper Schwalb]]<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Tatum Self]]<br />Nicola Fleming<br />[[Aspen James Brandt]]<br />Karsyn Brewer<br />Hazel Silverman<br />Eastyn Vose<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />Emma Kleve<br />[[Madisyn Amos]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />Eastyn Vose  
|Showstopper (Phoenix)
|24/7 (Glendale)
|
|
|-
|-
Line 148: Line 148:
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|4<sup>th</sup> in Junior Super Groups
|4<sup>th</sup> in Junior Super Groups
|-
|Glory
|Lyrical
|Jenn Peterson
|Mariah Bland <br> [[Aspen Brandt]] <br> Karsyn Brewer <br> [[Navy Forrest]] <br> [[Bella Linman]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Finley Nielsen]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> Peighton St George <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Nixie Vance]] <br> Eastyn Vose <br> Gwenyth Woods
|NUVO (Glendale)
|2<sup>nd</sup> in NUbie Lines
|}
|}