Kinley Harper: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 118: | Line 118: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan="3" |Fever | | rowspan="3" |Fever | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| Line 139: | Line 139: | ||
|Radix (Glendale) | |Radix (Glendale) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Billie Jean | |||
|Jazz | |||
|[[Jaycee Wilkins]] | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
|Top 10 | |||
|} | |} | ||